Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Prezes PKN Orlen o połączeniu z Grupą Lotos

e-petrol.pl
2018-03-09 / 09:26
Prezes PKN Orlen o połączeniu z Grupą Lotos

Prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, w zakładzie głównym w Płocku potwierdził determinację dla przeprowadzenia procesu połączenia z Grupą Lotos.

Obajtek odwiedził w płockim Centrum Administracyjnym spółki miejsce, gdzie znajduje się tablica pamiątkowa oraz krzyż, który w listopadzie 2003 r. poświęcił papież św. Jan Paweł II w intencji połączenia z Grupą Lotos. W tym symbolicznym miejscu Obajtek powiedział, że jest pełen determinacji, aby ten proces sprawnie i skutecznie przeprowadzić. Dodał, że budowa silnego, zintegrowanego koncernu paliwowo-petrochemicznego to decyzja biznesowa niezbędna z kilku perspektyw: przyszłości biznesowej obu firm, budowania wartości firmy dla akcjonariuszy, bezpieczeństwa energetycznego Polski, ale również interesu klientów indywidualnych.

Na terenie zakładu głównego PKN Orlen prezes spółki rozmawiał z pracownikami; odwiedził m.in. sterownie niektórych instalacji oraz zakładową straż pożarną płockiego koncernu. 
Słowa kluczowe: Daniel Obajtek, PKN Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.