Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Roboty na stacji Shell

e-petrol.pl/fot. Shell Polska
2021-12-27 / 09:50
Roboty na stacji Shell

Dwa innowacyjne roboty dostarczają od 22 grudnia produkty z oferty gastronomicznej bezpośrednio do stolika w stacyjnej restauracji Shell we Wrześni.

Jak podała spółka, roboty są wyposażone w czujniki 3D. Mają także modułowe podwozia i poruszają się z 0,5-sekundową, natychmiastową reakcją na ewentualne przeszkody. To pierwsze tego typu urządzenia wykorzystane na stacji paliw w Europie. Na stacji zadaniem BellaBota jest dowożenie zamówionych posiłków jednocześnie dla czterech klientów. Urządzenie KittyBot z kolei wita klientów i informuje ich o obecnie trwających akcjach promocyjnych oraz zachęca do skorzystania z części gastronomicznej.

Kolejny raz w tym roku jako Shell Polska uruchamiamy pionierskie rozwiązanie na polskim rynku, tym razem w kontekście oferty pozapaliwowej. W październiku br. uruchomiliśmy stacje szybkiego ładowania Shell-IONITY, obecnie wprowadzamy opcję zautomatyzowanej dostawy zamówień do stolika na stacjach bistro. Jest to unikatowa propozycja dla klientów, nie tylko w skali Polski, lecz także Europy. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze bardziej podniesiemy jakość obsługi, odpowiemy na oczekiwania klientów i uatrakcyjnimy ich pobyt na naszej stacji – powiedziała Monika Kielak-Łokietek, dyrektorka działu stacji paliw i rozwoju sieci detalicznej w Shell Polska.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.