Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Moya uruchomiła samoobsługową stację paliw

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-12-01 / 09:45
Moya uruchomiła samoobsługową stację paliw

Właściciel i operator marki Moya, spółka Anwim, rozwija model samoobsługowych stacji paliw. Sieć podała, że w Częstochowie, przy ul. Wojska Polskiego 266 otwarto 35. punkt Moya express, w którym tankowanie i rozliczanie transakcji odbywa się samodzielnie.

W informacji prasowej podano, że z usług tego obiektu mogą skorzystać także kierowcy samochodów ciężarowych, dla których przygotowano cztery stanowiska szybkiego tankowania.

Stacja samoobsługowa w Częstochowie znajduje się na terenie centrum handlowego, przy mocno uczęszczanej drodze DK 1, relacji Katowice-Łódź. Korzystna lokalizacja sprawia, że obiekt jest atrakcyjny zarówno dla klientów lokalnych, jak i przejeżdżających tranzytem, także ciężarowym. Obsługa odbywa się tutaj w pełni samodzielnie – zarówno tankowanie, jak i rozliczenie klienci realizują przy pomocy słupka samoobsługowego.

Oferta stacji obejmuje benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON Moya Power, a także płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora.
Słowa kluczowe: Moya, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.