Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Usługa Orlen Paczka będzie rozwijana

e-petrol.pl
2021-11-17 / 09:33
Usługa Orlen Paczka będzie rozwijana

PKN Orlen zapowiedział rozwój usług kurierskich. Do 2022 r. koncern rozbuduje sieć swoich automatów paczkowych do ok. 2000 z ok. 300 obecnie. Kampania promocyjna będzie wspierana przez Roberta Kubicę z Orlen Team.

Obecnie, jak poinformował we wtorek koncern, cała sieć "Orlen Paczka" obejmuje ok. 1100 stacji paliwowych tej spółki, ponad 1000 kiosków RUCH-u, prawie 4000 punktów partnerskich oraz ok. 300 automatów paczkowych, które są dostępne przez całą dobę. W ramach usługi działa też specjalna aplikacja mobilna, która umożliwia śledzenie paczek oraz zdalne otwieranie skrytek.

Cytowana w komunikacie Patrycja Klarecka, członkini zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży detalicznej, zapowiedziała, że do końca 2022 r. będzie można skorzystać z ok. 2000 automatów paczkowych na terenie całego kraju oraz punktów partnerskich i zaznaczyła że "Orlen Paczka" to ważny projekt wpisujący się w plan rozwoju działalności detalicznej koncernu.

Zgodnie z przyjętą strategią do 2030 r. spółka zainwestuje w segment detalu ok. 11 mld zł, co przełoży się na wzrost EBITDA do ok. 5 mld zł rocznie. Koncern zapowiedział, że planuje kolejne inwestycje w operatora logistycznego usługi „Orlen Paczka+”, czyli firmę RUCH w celu podniesienia jakości oraz rozwoju samej usługi.

W najnowszej kampanii promocyjnej "Orlen Paczka" nową usługę prezentuje Robert Kubica, kierowca wyścigowy i rajdowy Orlen Team. Kampania reklamowa potrwa do 23 grudnia.
Słowa kluczowe: Orlen Paczka

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.