Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Przy S7 na MOP Mała Holandia powstanie stacja paliw

e-petrol.pl
2021-11-04 / 09:43
Przy S7 na MOP Mała Holandia powstanie stacja paliw

Od otwarcia nowego odcinka trasy S7 Koszwały – Kazimierzowo mijają właśnie trzy lata. Wkrótce na tym odcinku dla kierowców jadących z Trójmiasta w stronę Warszawy pojawi się parking i stacja paliw.

Na przełomie roku 2021/ 2022 planowane jest oddanie na trasie Gdańsk - Warszawa do użytku  Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) pod nazwą "Mała Holandia". MOP otrzyma trzecią kategorię czyli najwyższą. Oprócz stacji paliw i parkingu w bliskim sąsiedztwie powstanie restauracja McDonald's.

Na przetarg ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad wpłynęły 3 oferty od następujących firm: BP Europa SE Oddział w Polsce z ceną miesięczną czynszu podstawowego 11 tys. zł, Polski Koncern Naftowy Orlen S.A - 77 330 tys.zł, Lotos Paliwa S.A - 101 000 tys. zł. W informacji przetargowej z dnia 11 maja 2017 roku GDKKiA ogłosiła wybór najkorzystniejszej do realizacji oferty. Zwyciężyła firma Lotos Paliwa SA.
Słowa kluczowe: Mała Holandia, MOP, S7

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.