Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Sieć Moya blisko osiągnięcia zamierzonego celu 350 stacji paliw

e-petrol.pl/ foto Anwim SA
2021-10-22 / 09:54
Sieć Moya blisko osiągnięcia zamierzonego celu 350 stacji paliw

Anwim S.A. podał w czwartkowym komunikacie, że realizuje strategię rozwoju polegającą na dynamicznym zagęszczaniu sieci Moya. W tym roku sieć uruchomiła 44 nowe placówki i posiada tym samym 347 stacji paliw w niebiesko-czerwonych barwach. Plany na rok 2021, które zakładały liczbę 350 stacji, już wkrótce zostaną przekroczone.

Sieć podała, że ostatnio oddane zostały do użytku przez klientów franczyzowe stacje w Krośnie (woj. podkarpackie) oraz Poniatowie (woj. łódzkie). Punkt w Krośnie jest już siedemnastym w całym województwie podkarpackim. Stacja w Poniatowie to obiekt tranzytowy położony przy drodze krajowej nr 12 relacji Radom-Piotrków Trybunalski. Obie stacje wyposażone są w sklepy convenience, w których można zaopatrzyć się w zakupy na drogę lub do domu.

Celem sieci jest osiągnięcie pułapu minimum 500 punktów do końca 2024 r. Zgodnie z założeniami sieć rozwija się na dwóch filarach – współpracy partnerskiej z franczyzobiorcami oraz budowie nowych stacji własnych – w trzech modelach funkcjonowania: stacji obsługowych z Caffe Moya oraz sklepami convenience, automatów dla flot oraz stacji samoobsługowych Moya express – dla klientów detalicznych i biznesowych.
Słowa kluczowe: Moya
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.