Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Nowy członek zarządu Anwim S.A.

e-petrol.pl
2021-10-19 / 09:55
Nowy członek zarządu Anwim S.A.

Zarząd spółki w dniu 18 października 2021 r. poinformował, że decyzją rady nadzorczej Anwim S.A. powołano Andrzeja Kondysa na funkcję członka zarządu.

W materiałach prasowych podano, że Kondys, jako dyrektor ds. operacyjnych, będzie zarządzał siecią Moya w obszarze własnych i franczyzowych stacji paliw, a także odpowiadał za rozwój sklepów, Caffe Moya, działu zakupów centralnych oraz marketingu.

Anwim w komunikacie prasowym podał, że Andrzej Kondys doświadczenie w branży FMCG zdobywał jako menedżer spółki Jeronimo Martins. W 2013 roku dołączył do spółki paliwowej Statoil Fuel and Retail (następnie Circle K Polska sp. z o.o.), w której jako członek managementu odpowiedzialny był za obszar convenience, marketingu oraz komunikacji. Pełnił też rolę wiceprezesa międzynarodowego koncernu paliwowego MOL.

- Cieszę się, że dołączam do zespołu Anwim S.A., operatora najszybciej rozwijającej się sieci stacji paliw w Polsce. Rynek paliwowy w perspektywie najbliższych kilkunastu lat czeka wiele wyzwań, które związane są ze zmianą percepcji konsumentów dotyczącą oferty pozapaliwowej stacji oraz z koniecznością transformacji energetycznej. Wierzę, że moje doświadczenie zawodowe przyczyni się do rozwoju i dalszego wzmacniania marki MOYA na tym wymagającym rynku – mówi, cytowany w materiale prasowym, Andrzej Kondys, członek zarządu Anwim S.A., dyrektor ds. operacyjnych Moya.

Kondys wybrany został na trzyletnią kadencję, która upłynie 18 października 2024 roku.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.