Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Drogie paliwo kusi złodziei

e-petrol.pl
2021-10-14 / 09:53
Drogie paliwo kusi złodziei

Ostatnie tygodnie to czas systematycznych podwyżek cen paliw. Niektórzy postanawiają jednak na tym zarobić, dokonując kradzieży paliwa ze stacji i to na dużą skalę.

W środę (6 października) około godz. 21:30. na jedną ze stacji paliw w Grodzisku Wielkopolskim podjechał kierowca opla i zatankował ponad 195 litrów paliwa do zbiornika samochodu oraz pojemników, po czym uciekł ze stacji nie płacąc. Powiadomieni o kradzieży policjanci po pościgu zatrzymali mężczyznę. Podczas przesłuchania okazało się, że dzień wcześniej młody mieszkaniec powiatu poznańskiego ukradł paliwo na dwóch stacjach znajdujących się w Kościanie i na terenie powiatu kościańskiego. Następnego dnia dokonał kradzieży paliwa na jednej ze stacji w Wolsztynie. 

Jak poinformowała policja, mężczyzna przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów. Funkcjonariusze odzyskali znaczną część skradzionego paliwa, które wróciło do właścicieli. Sprawcy za popełnione czyny grozi mu do 5 lat więzienia.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.