Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Przy autostradzie A1 w rejonie Trójmiasta będzie można zatankować

e-petrol.pl
2021-10-12 / 09:48
Przy autostradzie A1 w rejonie Trójmiasta będzie można zatankować

Trwa budowa dwóch stacji paliw Orlen na MOP Kleszczewko, w odległości kilku kilometrów od bramek w Rusocinie. Powstające stacje paliw to dobra informacja dla tych kierowców, którzy zapomnieli zatankować przed wjazdem na autostradę A1.

MOP Kleszczewko Zachód to pierwsze Miejsce Obsługi Podróżnych po wjeździe na autostradę A1 od strony Trójmiasta w kierunku Łodzi i jednocześnie to ostatni MOP przed zjazdem z A1 jadąc z południa Polski na Wybrzeże.

Stacje paliw Orlen budowane są na obu MOP-ach Kleszczewko, zarówno w kierunku Łodzi, jak i Gdańska. Oprócz stacji powstaną lokale sieci McDonald's. Nową stację buduje Orlen Budonaft – spółka zależna PKN Orlen – po raz pierwszy przy wsparciu Energi Serwis – spółki z Grupy Energa.

Obecnie pierwsza stacja paliw po wjeździe na autostradę A1 od strony Trójmiasta zlokalizowana jest na MOP Olsze, 40 km od bramek. 
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.