Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Easy Auchan na stacjach bp

e-petrol.pl/fot. bp Polska
2021-09-21 / 09:55
Easy Auchan na stacjach bp

Jeszcze w tym roku sklepy Easy Auchan pojawią się na sześciu stacjach bp - trzech w Warszawie i trzech w Krakowie. Realizacja zaplanowanych otwarć rozpoczęła 20 września br. uruchomieniem sklepu na stacji bp przy ulicy Grochowskiej 149 w Warszawie.

Druga z warszawskich lokalizacji to stacja Kogut przy ulicy Jana Rosoła 68, która otwarta zostanie 4 października. Kolejne cztery sklepy Easy Auchan otworzą się na przełomie listopada i grudnia.

Pod koniec 2020 roku firma bp oraz Auchan Retail Polska rozpoczęły strategiczną współpracę na polskim rynku, w ramach której na stacjach bp uruchomione zostały 3 sklepy w formacie convenience - pod szyldem Easy Auchan. Nowy format sklepów stanowi odpowiedź na zmieniające się potrzeby dzisiejszego konsumenta. Sklepy, podobnie jak stacje benzynowe bp, są otwarte przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Barbara Wiążewska, dyrektor generalny bp retail w Polsce w komunikacie prasowym powiedziała, że po kilku miesiącach działania sklepu w nowej odsłonie, stwierdzić, że oferta zaproponowana przez bp i Auchan spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem przez klientów.

W sklepach Easy Auchan na stacjach bp dostępnych jest od 1700 do 1900 produktów (w zależności od powierzchni sprzedaży), w tym zdrowe, świeże i szybkie do przygotowania artykuły spożywcze, środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Od 250 do 300 z nich to produkty marek własnych Auchan, w tym gama produktów sprzedawanych pod marką Pewni Dobrego.
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.