Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Prezes bp Polska zapowiada powiększenie sieci

e-petrol.pl
2021-09-14 / 09:49
Prezes bp Polska zapowiada powiększenie sieci

W 2021 roku sieć stacji będzie dalej rosła w dotychczasowym tempie, czyli na rynku przybędzie 8-10 stacji, poinformował w rozmowie z agencją ISBnews prezes bp Polska Bogdan Kucharski.

Kucharski zapewnił, że Polska jest dla bp jednym z wiodących rynków w Europie pod względem rozwoju sieci i właśnie w naszym kraju zachowane będzie tempo rozwoju, porównywalne do tego, jakie było w ostatnich latach, czyli 10-20 nowych stacji własnych rocznie. Według niego, wolumeny sprzedaży na stacjach wróciły już do poziomów sprzed pandemii.

Bogdan Kucharski powiedział także, że jeszcze w 2021 roku uruchomionych zostanie 6 kolejnych sklepów w ramach konceptu Easy Auchan na stacjach bp w Warszawie i Krakowie.

Agencja przypomniała, że koncern bp, który rozpoczął działalność w Polsce w 1991 r., miał 570 stacji paliw na koniec 2020 r., co oznaczało drugą pozycję na rynku.
Słowa kluczowe: Bogdan Kucharski, BP Polska
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.