Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Lublinie powstanie nowa stacja paliw

e-petrol.pl
2021-09-06 / 09:44
W Lublinie powstanie nowa stacja paliw

Na wyjeździe z Lublina, w stronę lotniska w Świdniku przy ul. Metalurgicznej, powstanie stacja paliw. Inwestor otrzymał w ubiegłym tygodniu pozwolenie na budowę.

Miasto wydało pozwolenie na budowę kolejnej stacji paliw w Lublinie. Nowy obiekt powstanie przy ul. Metalurgicznej, w rejonie skrzyżowania z ul. Tyszowiecką, tuż przed wjazdem na wiadukt w ciągu ul. Grygowej.

O zgodę na tą inwestycję starała się lubelska spółka Neptun, która zajmuje się obecnie sprzedażą wyrobów dla branży wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej i grzewczej, a także handlem armaturą sanitarną oraz materiałami budowlanymi.

Na stacji będzie można zatankować wszystkie gatunki paliw, w tym także LPG, ponadto dostępny będzie Ad-Blue oraz gaz w butlach. Powstanie też 3-stanowiskowa myjnia.

W Urzędzie Miasta trwa jeszcze jedno postępowania związane z planowaną nową stacją paliw na terenie miasta. W tym przypadku wnioskodawcą jest developer Mak Dom. Spółka chce zlokalizować obiekt przy ul. Zemborzyckiej.
Słowa kluczowe: Lublin, nowa stacja paliw
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.