Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

We wrześniu startuje Orlen paczka

e-petrol.pl
2021-08-31 / 09:43
We wrześniu startuje Orlen paczka

Zgodnie z informacjami biura prasowego PKN Orlen, spółka planuje wykorzystać potencjał przejętego Ruchu. Koncern buduje własną sieć automatów paczkowych, z której będzie można korzystać już od jesieni. Plany dotyczące takiej strategii firma sygnalizowała już pół roku temu.

PKN Orlen w materiałach prasowych podał, że rozwija segment usług kurierskich pod nazwą „Orlen paczka”, poprzez budowę własnej sieci automatów paczkowych. Jednocześnie Ruch rozwija współpracę z e-sklepami, których klienci będą mogli zamawiać przesyłki i odbierać je w automatach, na stacjach Orlenu, w punktach Ruchu i w innych punktach partnerskich.

Orlen poprawi działanie dotychczasowej usługi dostępnej w Ruchu, w tym znacząco skróci czas dostawy przesyłek do punktu do 1-2 dni. Spółka podała, że nowi klienci biznesowi mogą korzystać ze specjalnej promocji na start usługi. Ruch oferuje także pełne wsparcie handlowe i marketingowe oraz pomoc w procesie integracji.

Usługa nadawania i odbierania paczek będzie dostępna do końca tego roku w ponad 5,5 tys. punktów sieci „Orlen Paczka”. We wrześniu br. automaty „Orlen paczka” staną w ok. 200 atrakcyjnych, dostępnych całodobowo miejscach, w wielu polskich miastach. Z kolei do końca 2022 roku ich sieć będzie liczyła już blisko 2 tys. urządzeń. Klienci będą mogli też korzystać z aplikacji mobilnej, która m.in. pozwoli bezdotykowo odebrać przesyłkę z automatu paczkowego.
Słowa kluczowe: Orlen Paczka
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.