Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Orlen Asfalt podejmie współpracę z samorządami

e-petrol.pl
2021-08-10 / 09:52
Orlen Asfalt podejmie współpracę z samorządami

Płocka spółka rozpocznie współpracę z pięcioma jednostkami samorządu terytorialnego w ramach programu Innowacyjne Drogi Samorządowe.

Wśród partnerów Orlen Asfalt są Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku, Zarząd Dróg Powiatowych Lęborku, Powiat Pruszkowski, Gmina Miasto Płock i Urząd Miasta Włocławek. Zamiarem projektu jest popularyzacja najnowocześniejszych technologii budowy dróg.

- Popularyzacja najnowszych technologii budowy dróg, które po prostu przełożą się na ich trwałość, to najważniejszy cel, jaki sobie postawiliśmy. Cieszę się, że tak wiele jednostek samorządu terytorialnego zainteresowało się budową nowoczesnych, a jednocześnie solidnych dróg, które będą służyć przez pokolenia. Wszystkim nam zależy na tym, aby drogi, z których korzystamy były najwyższej jakości i spełniały swoją funkcję jak najdłużej. Na tym etapie mogliśmy wyróżnić pięć samorządów i gratuluję tym, które zostały objęte programem. Liczymy na owocną współpracę i już wkrótce przystąpimy do realizacji kolejnych etapów programu – zadeklarował Marek Pietrzak, prezes Orlen Asfalt.
Słowa kluczowe: Marek Pietrzak, Orlen Asfalt
Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.