Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Unimot przyspiesza i otwiera 6 kolejnych stacji paliw AVIA

e-petrol.pl
2021-07-23 / 09:50
Unimot przyspiesza i otwiera 6 kolejnych stacji paliw AVIA

Wakacje to dobry okres na otwieranie stacji paliw. Grupa Unimot do końca lipca planuje uruchomić sześć kolejnych pod marką AVIA, z czego dwie to stacje własne. Z końcem wakacji Unimot ma mieć 80 obiektów AVIA.

Sieć podała, że kierowcy mogą już tankować na stacjach AVIA w Słubicach, Zielonej Górze, Wólce Jagielczyńskiej, Piaskowicach i w Radomsku, a już niebawem również w Pieniężnie.  

Każda z sześciu nowo otwieranych stacji jest dobrze wyposażona i dostosowana do obsługi większości typów pojazdów i oferuje kierowcom kilka stanowisk tankowania z możliwością wyboru paliw popularnych i premium - podano w komunikacie.

- Konsekwentne zwiększanie zasięgu sieci stacji paliw AVIA to nasz nadrzędny cel. Cieszę się, że latem, kiedy ruch na długich trasach jest wzmożony, uruchamiamy nowe obiekty i docieramy z naszą ofertą do coraz większego grona kierowców – mówi, cytowany w materiałach prasowych Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią AVIA w Polsce i na Ukrainie. Na koniec wakacji chcemy, aby pod marką AVIA funkcjonowało 80 stacji – dodaje Nowek. 

Od początku sierpnia pod marką AVIA, w ramach Grupy Unimot będą działać 72 stacje paliw. Z końcem wakacji planowane jest otwarcie kolejnych ośmiu – zapowiada Unimot.  

Zostań franczyzobiorcą AMIC Energy

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.