Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Usługa Orlen Paczka ma ruszyć po wakacjach

e-petrol.pl
2021-06-18 / 09:51
Usługa Orlen Paczka ma ruszyć po wakacjach

PKN Orlen już w marcu br. złożył w Urzędzie Patentowym wniosek o zastrzeżenie marki usługi Orlen Paczka. Teraz spółka jest na etapie poszukiwań najdogodniejszych lokalizacji pod orlenowskie urządzenia.

Orlen przyspiesza prace nad własnymi automatami do obsługi paczek i szuka partnerów z gruntem. Tuż po wakacjach Orlen we współpracy z Ruchem będzie chciał uruchomić Orlen Paczkę.

Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl, na początek koncern odda do użytku 200 automatów do nadawania i odbierania paczek. Przyspieszenie pozyskiwania partnerów jest konieczne, bo osoba z kręgów zarządu Orlenu powiedziała portalowi anonimowo, że konkurencja rośnie w siłę, więc Orlen chcąc zaistnieć z marką musi szybko uruchomić swoją usługę.

Biuro prasowe PKN Orlen poinformowało, że możliwość odbioru i nadania paczek w 200 automatach paczkowych, na wybranych stacjach Orlen oraz w kilku tysiącach punktów Ruch zostanie udostępniona w trzecim kwartale 2021 r. Do końca tego roku korzystać będzie można w sumie już z ponad 5,5 tys. punktów sieci. Docelowo usługa odbioru i nadania paczek będzie dostępna w 10 tys. punktów, w tym 2 tys. automatach paczkowych.
Słowa kluczowe: Orlen Paczka

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.