Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Auchan wydzielił stacje paliw ze swojego biznesu

e-petrol.pl
2021-06-18 / 09:47
Auchan wydzielił stacje paliw ze swojego biznesu

Stacje benzynowe Auchan stanowią obecnie oddzielne, wyspecjalizowane podmioty – ustalił portal handelextra.pl. Sieć handlowa zdecydowała się na takie rozwiązanie, aby poprawić obsługę i mieć większą skuteczność biznesową.

Informację na temat zmian w organizacji stacji benzynowych potwierdziła Dorota Patejko, dyrektorka komunikacji i CSR, Auchan Polska. Nie zdradziła ona jednak nazwy spółki, która przejęła stacje benzynowe Auchan, ale jak wynika z ustaleń portalu, jest to spółka powiązana z grupą Auchan.

Auchan Retail Polska to sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct. Auchan ma łącznie 23 stacje paliw.  
Słowa kluczowe: Auchan

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.