Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Anwim ma już sto stacji własnych

e-petrol.pl
2021-06-17 / 14:06
Anwim ma już sto stacji własnych

Stacja paliw Moya w Rzeszowie, która właśnie została oddana do użytku, jest 332. obiektem w sieci Moya. W komunikacie prasowym podano, że jest to również jubileuszowa, setna stacja własna Anwim S.A., właściciela marki Moya.

Sieć w komunikacie podała, że przy utrzymaniu obecnego tempa rozwoju sieci, do końca bieżącego roku można spodziewać się niemal 380 stacji Moya przy drogach w całej Polsce. Wśród nowych obiektów pojawiają się tradycyjne stacje obsługowe z przystacyjnym sklepem i konceptem gastronomicznym Caffe Moya, automatyczne – z ofertą skierowaną wyłącznie dla flot, oraz samoobsługowe, Moya express, które są świetną alternatywą zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Stacja paliw Moya w Rzeszowie jest nowoczesnym obiektem odpowiadającym na aktualne potrzeby kierowców i klientów niezmotoryzowanych. Położona jest przy ul. Armii Krajowej 7A (DK94), będącej obwodnicą miasta. Stacja oferuje każdy rodzaj paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON Moya Power oraz LPG. Kierowcy mogą ponadto skorzystać z kompresora, odkurzacza i dwustanowiskowej myjni samoobsługowej. Dla pojazdów ciężarowych przygotowano z kolei szybki wlew diesla oraz płyn AdBlue z dystrybutora.

- Sieć stacji paliw Moya nie zwalnia tempa rozwoju. Pojawiają się kolejne stacje – zarówno franczyzowe, jak i własne. Rzeszowski obiekt jest dla nas bardzo ważny, ponieważ to już setna stacja należąca do Anwim S.A. Stacje własne i franczyzowe to dwa solidne filary naszego wzrostu, który będzie kontynuowany na przestrzeni najbliższych lat. Oprócz zagęszczania sieci, wzbogacamy nasze usługi szczególnie w obszarze pozapaliwowym. Oferujemy coraz bogatsze i bardziej atrakcyjne menu w Caffe Moya, zwiększamy także asortyment produktów marki własnej w przystacyjnych sklepach. Nie zapominamy również o działaniach promocyjnych – przy autostradach i drogach ekspresowych – w te wakacje można zaobserwować billboardy z wizerunkiem naszych stacji z nowych hasłem, „Moya. Daleko zajedziesz! – mówi Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Słowa kluczowe: Anwim, Moya, Rafał Pietrasina

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.