Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Matka i syn włamali się na stację paliw

e-petrol.pl
2021-06-11 / 09:48
Matka i syn włamali się na stację paliw

Nawet do 10 lat więzienia może grozić zatrzymanej przez policjantów parze za włamanie do stacji paliw w Kolonii Rokiciny. W nocy sprawcy wybili młotkiem szybę w drzwiach stacji, a ich łupem padło 12 puszek piwa.

Jak wyjaśniła policja, do zdarzenia doszło 9 czerwca około godziny 1 w nocy. Na stację paliw skierowano funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Rokicinach. Na miejscu okazało się, że wybito szybę w drzwiach do stacji paliw. Po sprawdzeniu monitoringu ustalono, że młody mężczyzna wybił szybę młotkiem, po czym wszedł do wnętrza budynku i ukradł 3 "czteropaki" piwa. Jak ustalono, towarzyszyła mu kobieta.

Po ustaleniu tożsamości sprawców zdarzenia okazało się, że para włamywaczy to 40-letnia matka i jej 19-letni syn, którzy do Rokicin przyjechali z Łodzi. Oboje zostali zatrzymani w pobliskim parku. Para usłyszała zarzuty kradzieży z włamaniem.
Słowa kluczowe: kradzież na stacji

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.