Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Nowa stacja Circle K na Podkarpaciu

e-petrol.pl
2021-05-04 / 09:39
Nowa stacja Circle K na Podkarpaciu

Sieć Circle K to niemal 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja została otwarta w Ropczycach, w województwie podkarpackim, przy ul. 3-go Maja. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy, jak i lokalny.

Kierowcy mają do wyboru tankowanie różnych rodzajów paliw: miles 95, milesPlus98, milesDiesel, milesPlusDiesel, LPG, a wkrótce AdBlue. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot dogów na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców.

W sklepie, będącym częścią stacji, klienci skorzystają z oferty gastronomicznej i napiją się kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu, mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K. 

Na stacji dostępna jest także myjnia ręczna, stacja diagnostyczna pojazdów oraz parking i dystrybutor dla tirów.

Stacja Circle K w Ropczycach funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25 proc. wszystkich punktów należących do sieci w Polsce.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.