Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Miłośnicy sportów wodnych zatankują na stacjach Orlenu

e-petrol.pl
2021-04-29 / 09:50
Miłośnicy sportów wodnych zatankują na stacjach Orlenu

PKN Orlen podał w komunikacie, że uruchamia swoje stacje nawodne na Mazurach, nad morzem oraz nad Zalewem Zegrzyńskim. Oznacza to, że już od długiego weekendu majowego będą mogli z nich korzystać miłośnicy sportów wodnych.

Stacje Orlenu będą działać w Pięknej Góra - Przystań SAILOR,  Sztynorcie -T.I.G.A. Marina, Węgorzewie - Ośrodek ZHP „Mamry”, Mikołajkach - Wioska Żeglarska, Nieporęcie -Wojska Polskiego i w Puck – Lipowa. Wszystkie stacje za wyjątkiem tej ostatniej będą czynne w godz. 09:00 - 21:00, a ostatnia ze stacji do 18:00.

Uruchomienie stacji w Giżycku, ze względu na trwającą modernizację nabrzeża, planowane jest na drugą połowę czerwca tego sezonu. Tymczasowo jej funkcję przejmie obiekt w Pięknej Górze, który zlokalizowany jest zaledwie ok. 4 km dalej (kanałem Giżyckim i następnie jeziorem Kisajno).

Stacje wodne, poza produktami paliwowymi, takimi jak olej napędowy i benzyna bezołowiowa 95, oferują także artykuły spożywcze i przemysłowe. Płatności można dokonać za pomocą kart płatniczych oraz aplikacji mobilnej.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.