Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa
XVII Spotkanie Branży Paliwowej Polski Rynek LPG

W Szamotułach na razie nie powstanie stacja paliw przy markecie

e-petrol.pl
2021-04-23 / 09:54
W Szamotułach na razie nie powstanie stacja paliw przy markecie

Temat budowy stacji paliw przy ulicy Zamkowej w Szamotułach rozpoczął się jesienią 2020 r., kiedy inwestor, spółka Tuba, wystąpił o pozwolenie na budowę bezobsługowej stacji paliw w Szamotułach, na terenie parkingu znajdującego się pomiędzy marketem budowlanym a obiektem handlowym.

Grupa Muszkieterów, pod której szyldem działa sklep na pobliskiej działce, nie potwierdzała, że budowa kolejnej stacji paliw w stolicy powiatu jest planowana. Lokalne media ustaliły, ze inwestor planował na tym terenie sprzedaż dzienną: 3 tys. litrów oleju napędowego, 3 tys. litrów benzyny i 1 tys. litrów gazu LPG. Według dokumentacji, nie planowano budowy kolejnego wjazdu na ulicę Zamkową.

17 marca br. wydano decyzję odmowną dla budowy, więc na razie stacja paliw nie powstanie. Spółka może jednak odwołać się, a następnie złożyć skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.