Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Pruszkowie już działa stacja Moya ze sklepem convenience

e-petrol.pl/fot. Anwim
2021-04-15 / 14:50
W Pruszkowie już działa stacja Moya ze sklepem convenience

Sieć stacji paliw Moya poinformowała, że uruchomiła nowy punkt, znajdujący się w Aglomeracji Warszawskiej. Obiekt w Pruszkowie to stacja własna należąca do spółki Anwim, właściciela sieci.

Nowy obiekt mieści się przy ul. Warsztatowej 8 – na drodze łączącej warszawską dzielnicę Ursus z Pruszkowem – zaraz za pobliskim Piastowem, podała sieć. Bliskość węzła autostrady A2 sprawia, że jest to świetna baza wypadowa na podróż w dowolne rejony Polski. Stacja jest dobrze wyposażona. Oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy, uszlachetnioną wersję ON Moya Power oraz LPG.   Kierowcy mogą ponadto skorzystać z kompresora i odkurzacza.  Na stacji działa koncept Caffe Moya, gdzie oprócz typowej oferty bistro zjeść można także pizzę, zestawy amerykańskie, świeże kanapki i wiele innych.

Sklep convenience stanowi świetną propozycję dla tych, którzy chcą zrobić szybkie zakupy zarówno na dalszą drogę, jak i do domu.  Stacja oraz sklep działa w trybie 24/7, co oznacza, że zakupy można tu zrobić także w niedziele niehandlowe.
Słowa kluczowe: Anwim, Moya, Pruszków

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.