Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Orlen zarejestrował znak Orlen Paczka

e-petrol.pl
2021-04-06 / 13:06
Orlen zarejestrował znak Orlen Paczka

Usługa Orlen Paczka ma wejść na rynek pod koniec trzeciego kwartału tego roku. 22 marca 2021 w Urzędzie Patentowym Orlen zarejestrował znak Orlen Paczka dla usług w zakresie transportu, pakowania, przechowywania i dostarczania przesyłek i paczek do automatycznych urządzeń pocztowych.

Usługa Orlen Paczka obejmie zarówno maszyny paczkowe, jak i punkty do nadawania i odbierania paczek (PUDO). Dodatkowo Orlen zbuduje też nowe formaty sprzedaży detalicznej pod marką „ORLEN w ruchu” dostępne poza stacjami paliw i zaangażuje się w rozwój punktów odbioru paczek i usług kurierskich, stawiając własne automaty paczkowe. Klienci będą mogli korzystać z automatów paczkowych w łatwy sposób z pomocą aplikacji mobilnej.

Do 2030 roku koncern chce zainwestować w rozwój działalności detalicznej ok. 11 mld zł, co przełoży się na wzrost EBITDA segmentu detalicznego do ok. 5 mld zł rocznie. Pierwsze formaty sprzedaży detalicznej poza stacjami Orlen zostaną uruchomione jeszcze w tym półroczu.
Słowa kluczowe: Orlen Paczka, PKN Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.