Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Na Mazurach działa kolejna stacja sieci Moya

e-petrol.pl
2021-03-24 / 13:37
Na Mazurach działa kolejna stacja sieci Moya

W Iławie rozpoczęła działalność nowa stacja paliw Moya, należąca do spółki Anwim. W komunikacie podano, że jest to punkt o charakterze tranzytowo-miejskim, świetnie dostosowany zarówno do obsługi ruchu lokalnego, jak i turystycznego.

Stacja mieści się przy ul. Produkcyjnej 2 – na drodze krajowej nr 16, u wylotu z Iławy w kierunku Ostródy. Jest to ważny szlak komunikacyjny łączący Grudziądz z Olsztynem. Można tam kupić wszystkie rodzaje paliwa. Kierowcy mogą także skorzystać z ogólnodostępnego kompresora. Poza tym stacja paliw Moya w Iławie posiada rozszerzony koncept gastronomiczny Caffe Moya oraz dobrze zaopatrzony sklep wielobranżowy.

Iława to miasto znane przede wszystkim ze swoich walorów turystycznych. Położone na Pojezierzu Iławskim, nad najdłuższym jeziorem w Polsce, czyli Jeziorakiem, jest częstym celem wakacyjnym dla turystów krajowych, a także zagranicznych. 
Słowa kluczowe: Iława, Moya

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.