Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Samochód wjechał w budynek stacji paliw w Rymaniu

e-petrol.pl
2021-03-01 / 09:45
Samochód wjechał w budynek stacji paliw w Rymaniu

Około północy z soboty na niedzielę policjanci zostali wezwani do interwencji przez obsługę stacji paliw w Rymaniu na Pomorzu Zachodnim. Kobieta, która znajdowała się na stacji, według relacji świadków zdarzenia, miała zachowywać się agresywnie i irracjonalnie.

Rzeczniczka KWP w Szczecinie podinsp. Alicja Śledziona poinformowała, że gdy policjanci byli na miejscu, kobieta zdecydowała się na desperacki krok - wjechała swoim samochodem w budynek stacji, demolując go i stwarzając realne zagrożenie dla przebywających tam osób. Kiedy podjęła decyzję, żeby odjechać z miejsca zdarzenia, policjanci wykorzystali broń, oddając kilka strzałów w kierunku uciekającego pojazdu. Nikomu nic się nie stało.

Mimo interwencji policji i oddanych strzałów odjechała z miejsca zdarzenia. Niedługo potem jednak kobieta została zatrzymana. Na razie nie wiadomo, co wywołało zachowanie 37-latki. Z badania alkomatem wynikało, że jest trzeźwa, ale sprawczyni pobrano krew, by sprawdzić, czy nie znajdowała się ona pod wpływem innych substancji.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.