Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Sieć paliwowa i handlowa rozszerzają współpracę

e-petrol.pl
2021-01-27 / 14:47
Sieć paliwowa i handlowa rozszerzają współpracę

W listopadzie 2020 r. ruszył pierwszy sklep Easy Auchan na stacji paliw bp Reduta w Warszawie. Jak poinformowała sieć stacji w komunikacie prasowym, w grudniu tego samego roku otwarte zostały dwie kolejne pilotażowe placówki w Warszawie, a w planach na rok 2021 są kolejne otwarcia w Warszawie i Krakowie.

Nowy pilotażowy format sklepów Easy Auchan na stacjach bp działa dopiero od kilku tygodni, ale już widać, że sprzedaż rośnie obiecująco – podała sieć bp w komunikacie.  Klienci dobrze oceniają nową propozycję asortymentową.  Zarówno Auchan jak i koncern bp podkreślają, że nowa propozycja jest atrakcyjną ofertą dla klientów.

Kolejne placówki Easy Auchan na stacjach bp będą otwierane w najbliższych miesiącach w Warszawie i Krakowie. Podjęcie decyzji o szerokim wprowadzeniu formatu na rynek planowane jest do końca 2021 r.

W komunikacie napisano także, że w 2021 roku Grupa bp chce we wszystkich krajach Europy, w których działa otworzyć kolejnych 300 placówek convenience w koncepcji partnerskiej z wybranymi partnerami detalicznymi. Kilka sklepów w ramach tego programu współpracy powstanie w Polsce.
Słowa kluczowe: BP, Easy Auchan

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.