Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W Polkowicach Muszkieterowie uruchomili stację samoobsługową

e-petrol.pl
2021-01-26 / 12:56
W Polkowicach Muszkieterowie uruchomili stację samoobsługową

Grupa Muszkieterów poinformowała w komunikacie, że ma już w Polsce 70 stacji paliw. Pierwszy samoobsługowy obiekt light, czyli bezobsługowy i bezgotówkowy, otwarty został w Polkowicach przy sklepie Bricomarché.

Sieć podała, że w województwie dolnośląskim w Polkowicach, obok supermarketu Bricomarché przy ulicy Kolejowej 29a, została uruchomiona kolejna stacja paliw pod szyldem Intermarché. Jest to w pełni zautomatyzowany obiekt light, który działa bez obecności pracowników obsługi. Klienci mogą samodzielnie zatankować swoje pojazdy w systemie całodobowym, a następnie dokonać płatności bezgotówkowej. Zmotoryzowani kupią tam benzynę bezołowiową 95, olej napędowy oraz autogaz LPG. Paliwa są dostarczane przez Orlen Paliwa Sp. z o.o. oraz przez SCA PETROLE Polska Sp. z o.o. Na stacji zostały zainstalowane 4 stanowiska do tankowania paliw oraz 2 do tankowania LPG.

Grupa Muszkieterów od lat jest liderem na rynku przymarketowych stacji paliw. Zależy nam na utrzymaniu tej pozycji, dlatego konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę. Naszym celem jest rozwijane sieci w taki sposób, aby finalnie stacje paliw działały przy każdym istniejącym supermarkecie, tam gdzie jest to możliwe. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej odpowiemy na potrzeby klientów – mówi Benjamin Ferte, Prezes Zarządu SCA PETROLE Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów proponuje przedsiębiorcom także inne formy rozwijania swoich biznesów. Oprócz stacji paliw przy sklepach Intermarché czy Bricomarché może zostać uruchomiona m.in. myjnia samochodowa bądź usługi z zakresu e-commerce – np. Bricomaty lub usługa Intermarché Drive.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.