Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Powołano wiceprezesa zarządu PERN

e-petrol.pl/fot. PERN
2021-01-21 / 09:44
Powołano wiceprezesa zarządu PERN

Walne zgromadzenie PERN powołało Mateusza Radeckiego na członka zarządu spółki i powierzyło mu funkcję wiceprezesa z dniem 21 stycznia 2021 roku, podał PERN w komunikacie na swojej stronie internetowej.

Mateusz Radecki od 2016 roku zarządzał pionem handlowym PERN. Był także przewodniczącym rady nadzorczej Siarkopolu z Grupy PERN, a obecnie członkiem rady nadzorczej tej spółki, poinformowano.

W PERN Mateusz Radecki zbudował i wdrożył efektywną strategię budowania długofalowych relacji z klientami. W tym czasie PERN osiągnął wzrost przychodów o ponad 30 proc. Sukcesem nadzorowanego przez niego pionu handlowego było m.in. istotne usprawnienie procesu zakupowego czy poprawa efektywności nadzorowanych jednostek oraz usprawnienie obsługi klienta, podsumowano w materiale prasowym.

W połowie grudnia 2020 r. zmarł wiceprezes PERN Tadeusz Zwierzyński, który w spółce tej pracował od 2012 r., a od 2016 r. był członkiem zarządu. Po objęciu stanowiska wiceprezesa PERN przez Mateusza Radeckiego, zarząd tej spółki będzie liczył ponownie pięć osób.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.