Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Nowa stacja paliw Moya na Mazowszu

e-petrol.pl/fot. Anwim S.A.
2021-01-11 / 14:33
Nowa stacja paliw Moya na Mazowszu

Sieć Moya poinformowała, że otwiera stację paliw w Maszewie Dużym, nieopodal Płocka. Jest to kolejna stacja franczyzowa, która funkcjonuje w niebiesko-czerwonych barwach Moya.

Jak poinformował operator, stacja Moya Maszewo Duże jest punktem koncentrującym się na obsłudze ruchu lokalnego oraz tranzytowego. Zlokalizowana jest przy drodze relacji Maszewo Duże-Stara Biała, w pobliżu wjazdu na obwodnicę Płocka. Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę bezołowiową 95, 98, olej napędowy w wersji standardowej oraz wzbogaconej: ON Moya Power, a także LPG. Płyn AdBlue, przydatny dla nowoczesnych samochodów z silnikiem wysokoprężnym, dostępny jest z dystrybutora. Ponadto, kierowcy mogą skorzystać kompresora, odkurzacza, a już w krótce także z myjni bezdotykowej. Na stacji funkcjonuje koncept gastronomiczny z rozszerzonym menu.

Całodobowa stacja jest świetnie dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w dwa stanowiska z szybkim wlewem oleju napędowego, parking na 15 ciągników siodłowych, a także prysznic i strefę odpoczynku, dostępną w budynku i na zewnątrz stacji.

Obecnie sieć stacji paliw Moya liczy 304 stacje.

Słowa kluczowe: Maszewo Duże, Moya

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.