Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

W sieci AVIA na koniec roku będzie ponad 60 stacji

e-petrol.pl/fot. Unimot S.A.
2020-12-18 / 09:45
W sieci AVIA na koniec roku będzie ponad 60 stacji

Mimo trudnego roku Unimot realizuje cel rozbudowy sieci stacji paliw i jeszcze w grudniu planuje uruchomić 6 kolejnych stacji paliw AVIA. Oznacza to, że na koniec 2020 r. sieć liczyć będzie ponad 60 obiektów.

Jak podał Unimot w komunikacie, właśnie uruchomiony został nowy punkt w województwie lubelskim, w Puławach. Ruszają także stacje w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Międzyrzeczu. Do końca roku do sieci AVIA zostaną włączone obiekty w Horyszowie Polskim, Silnowie oraz w Czaplinku. Na wszystkich wprowadzony zostanie koncept gastronomiczny Eat&Go, z jego nowoczesnymi rozwiązaniami i udogodnieniami.

Na nowych stacjach przyłączanych do sieci pojawi się autorski koncept sklepowo-gastronomiczny o nazwie Eat&Go.
 
Każda z sześciu nowo otwieranych stacji AVIA pojawi się w innej miejscowości, ale wszystkie oferują kierowcom kilka stanowisk tankowania z możliwością wyboru popularnych paliw, w tym paliwa premium AVIA Diesel Gold.

Uruchomiona w czwartek stacja w Puławach położona jest przy drodze wojewódzkiej nr 824, łączącej Puławy z Kazimierzem Dolnym i może pochwalić się odnowioną myjnią samochodową. Stacja w Piotrkowie Trybunalskim, zlokalizowana przy ulicy Al. Gen. Wł. Sikorskiego 52, oprócz myjni samochodowej ma także bardzo duży parking oraz motel obok stacji. Duży ruch klientów spodziewany jest natomiast na stacji AVIA w Międzyrzeczu, która położona jest w mieście, przy ulicy 30 stycznia 58A, tuż obok dyskontu spożywczego. Nowa stacja w Horyszowie Polskim, leży przy drodze krajowej nr 74, łączącej przygraniczny Hrubieszów z Zamościem. Natomiast stacja AVIA w Silnowie zbudowana została przy drodze krajowej nr 20, łączącej Pomorze Zachodnie z Pomorzem Gdańskim. Ostatnia z nowych stacji położona jest w przepięknej okolicy Drawskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Czaplinek, przy ulicy Jana Kochanowskiego 21, tuż przy niedużym osiedlu mieszkaniowym, które zapewni stacji stałych lokalnych klientów.

Jak podkreślił Unimot, z końcem 2020 roku sieć stacji AVIA liczyć będzie ponad 60 działających obiektów, które obejmują swoim zasięgiem prawie całą Polskę. Stacje zlokalizowane są głównie w średnich i małych miastach, jednak AVIA nie zapomina o największych aglomeracjach i obecna jest także w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.
Słowa kluczowe: Avia, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.