Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software
Lotos Paliwa

Czekamy na strategię Orlenu

e-petrol.pl
2020-11-27 / 09:48
Czekamy na strategię Orlenu

Publikacja najważniejszego dokumentu definiującego przyszłość Grupy PKN Orlen, czyli strategii do roku 2030 ma nastąpić 30 listopada – ujawnił prezes koncernu Daniel Obajtek.

- Strategia ORLEN2030 to nasza odpowiedź na najważniejsze globalne trendy technologiczne, środowiskowe i społeczne - napisał na Twitterze Daniel Obajtek.

Spółka zaznaczyła, że strategia do roku 2030 to najważniejszy dokument definiujący długofalowy rozwój koncern oraz odpowiedź na najważniejsze globalne trendy technologiczne, środowiskowe i społeczne. Ma ona obejmować potencjalnie nowe obszary rozwoju PKN Orlen, a także wszystkie obecne segmenty biznesowe, które już dziś są elementem strategii, w tym budowę przewagi konkurencyjnej w oparciu o energetykę niskoemisyjną, m.in. rozwój morskich elektrowni wiatrowych czy dostosowywanie stacji Orlen do sprzedaży paliw alternatywnych.
Słowa kluczowe: nowa strategia, PKN Orlen

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.