Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Kolejna stacja Moya na Podkarpaciu

e-petrol.pl
2020-10-22 / 09:25
Kolejna stacja Moya na Podkarpaciu

W miejscowości Krościenko Wyżne, w woj. podkarpackim, powstała nowa stacja Moya. Obiekt umiejscowiony przy drodze krajowej nr 19, relacji Rzeszów-Barwinek koncentruje się na obsłudze ruchu tranzytowego i lokalnego.

Jak podała sieć, jest to ważny strategicznie punkt nie tylko dla kierowców zmierzających w pobliskie Bieszczady, ale także dla „truckerów”, którzy podróżują w kierunku Słowacji. 

Stacja w Krościenku Wyżnym oferuje benzynę 95, olej napędowy standardowy i ON Moya Power, a także LPG. Kosmetykę samochodów zapewniają bezdotykowa myjnia, odkurzacz i kompresor. Na stacji działa koncept Caffe Moya, oferujący napoje i przekąski. 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się warsztat samochodowy, sklep motoryzacyjny i stacja kontroli pojazdów. Obiekt czynny jest przez siedem dni w tygodniu od 5:00 do 23:00, także w niedziele niehandlowe.

Obecnie sieć Moya liczy 264 stacje paliw, w tym 46 stacji własnych, należących do operatora sieci Moya – Anwim S.A. 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.