Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Ruszyła stacja Avia z największym konceptem sklepowym Eat&Go

e-petrol.pl/fot. Unimot S.A.
2020-10-20 / 09:56
Ruszyła stacja Avia z największym konceptem sklepowym Eat&Go

W Gorzowie Wielkopolskim Unimot uruchomił flagową stację paliw Avia z największym konceptem sklepowym Eat&Go, zainstalowaną fotowoltaiką oraz wykorzystaniem po raz pierwszy w sieci Avia aroma- i audiomarketingu, podała spółka w komunikacie prasowym.

W komunikacie podano, że to pierwszy flagowy obiekt marki Avia, który w pełni eksponuje nowy koncept sklepowy Eat&Go na powierzchni blisko 200 m kwadratowych, z rozbudowanym kącikiem kawowym, strefą relaksu oraz z wykorzystaniem po raz pierwszy, obok ekranów Digital Signage, aroma- i audiomarketingu. Na dachu stacji zainstalowano również panele fotowoltaiczne Avia Solar.

- Stacja Avia w Gorzowie Wielkopolskim to nasza wizytówka, za pomocą której chcemy zaprezentować polskim kierowcom oraz naszym potencjalnym partnerom biznesowym, jak może wyglądać nowoczesna stacja paliw z własną elektrownią solarną oraz niezbędnymi udogodnieniami dla podróżujących: rozbudowaną strefą odpoczynku, designerskimi rozwiązaniami i smaczną kawą, oczywiście przy zagwarantowaniu wysokiej jakości paliwa i przystępnych cen. Przy jej tworzeniu staraliśmy się wykorzystać najlepsze doświadczania marki Avia, szwajcarskie korzenie oraz w sposób kompleksowy odpowiedzieć na potrzeby polskiego klienta i specyfikę naszego rynku paliwowego - powiedział prezes Unimotu Adam Sikorski, cytowany w komunikacie.

Na terenie stacji znajduje samoobsługowa myjnia ręczna, po raz pierwszy zaprezentowana na terenie Polski w barwach Avia, a także Paczkomat. Nowością, wprowadzoną także po raz pierwszy na stacji w Gorzowie Wielkopolskim, jest wykorzystanie audio- i aromamarketingu.

Obecnie w sieci Avia działa ponad 50 stacji, które obejmują swoim zasięgiem prawie całą Polskę. Stacje zlokalizowane są głównie w średnich i małych miastach, choć obecne są również w kilku dużych miastach - w Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Słowa kluczowe: Avia, Gorzów Wielkopolski

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.