Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

AS24 Polska chce rozszerzać sieć w Polsce

e-petrol.pl/fot. AS24
2020-10-20 / 09:37
AS24 Polska chce rozszerzać sieć w Polsce

Pomimo panującej pandemii koronawirusa, która ograniczyła plany inwestycyjne AS24 Polska, sieć chce kontynuować rozwój - poinformowała agencja ISBnews.

Dyrektor zarządzający AS24 Polska Cyril de Kergommeaux przekazał agencji ISBnews, że pandemia w praktyce spowodowała zamrożenie inwestycji AS24 w skali całej Europy, a co za tym idzie także w Polsce.

Obecnie w sieci AS24 Polska działa 30 stacji, z czego połowę stanowią placówki partnerskie, zarządzane przez spółkę, ale nie będące jej własnością, ale do końca 2020 roku sieć planuje uruchomienie jednej stacji partnerskiej w południowo-wschodniej części kraju w województwie podkarpackim.

Z zapowiedzi dyrektora polskiego oddziału AS24 Polska wynika, że w 2021 roku zakłada ona uruchomienie stacji własnej i 1-2 partnerskich, a w roku 2022 kolejnych 1-2 własnych i 2 partnerskich. W roku AS24 Polska chce też rozpocząć współpracę z kilkoma stacjami LNG, tak by akceptowały karty paliwowe firmy, a jednocześnie rozważa inwestycję w budowę własnych stacji LNG w naszym kraju.

Dyrektor zarządzający AS24 Polska Cyril de Kergommeaux powiedział także, że sprzedaż na stacjach AS24 Polska wróciła już do poziomu sprzed pandemii, a wrzesień był nawet nieznacznie lepszy niż rok wcześniej, bowiem transport ciężki został w mniejszym stopniu niż osobowy dotknięty lockdownem z powodu koronawirusa.
Słowa kluczowe: AS24, Cyril de Kergommeaux

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.