Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

UOKiK daje zielone światło na przejęcie sieci eMila

e-petrol.pl
2020-08-07 / 09:07
UOKiK daje zielone światło na przejęcie sieci eMila

Zarządzająca siecią Moya spółka Aniwm otrzymała zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie samoobsługowych stacji sieci eMILA od spółki BM Reflex.

UOKiK zgodził się na przejęcie przez Anwim nieruchomości zabudowanych stacjami paliw oraz przejęcia praw i obowiązków z umów dzierżawy lub poddzierżawy nieruchomości zabudowanych stacjami paliw. Jak podaje agencja ISBnews operator sieci Moya w 2020 roku przejmie 26 obiektów w z możliwością dokupienie kolejnych czterech w 2021 r.

- Zgoda od UOKiK jest istotnym krokiem przybliżającym nas do poszerzenia naszej sieci stacji paliw o obiekty eMILA. Proces akwizycji jest sporym wyzwaniem, zarówno jeżeli chodzi o realizację koniecznych formalności, jak i całą logistykę. Działamy metodycznie, zgodnie z przyjętym planem, realizując stopniowo założenia tego projektu. Przejęcie sieci bezobsługowych stacji paliw eMILA jest istotnym krokiem w realizacji strategii i rozbudowy sieci Moya do 350 placówek do końca 2023 r.  – powiedział cytowany w komunikacie spółki Rafał Pietrasina, prezes zarządu Anwim S.A.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.