Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Intermarche ma już 68 stacji

e-petrol.pl
2020-08-05 / 09:49
Intermarche ma już 68 stacji

Stacja paliw w wielkopolskim Śremie jest trzecim obiektem działającym w tym mieście pod szyldem Intermarché.

Stacja mieści się przy ulicy Gostyńskiej 42b, a w jej ofercie są benzyny Pb 95, Pb 98, olej napędowy oraz LPG, które dostarczane są przez Orlen Paliwa Sp. z o.o oraz Gaspol S.A. i poddawane bieżącej kontroli przez akredytowane laboratorium Instytutu Nafty i Gazu. Na stacji można też zatankować AdBlue.

Stacja ma sześć stanowisk i funkcjonuje całodobowo. Obiekt ma także rozwiniętą ofertę sklepową i gastronomiczną w nowej odsłonie – „Café Marché”.

Cieszymy się, że przedsiębiorcy prowadzący działalność w ramach Grupy Muszkieterów i sieci Intermarché tak chętnie rozwijają się w naszych strukturach. Otwarcie kolejnej stacji paliw w Śremie umocniło pozycję Intermarché jako lidera na rynku przymarketowych stacji w Polsce. Nie zwalniamy tempa i w tym roku planujemy otwarcie jeszcze kilku takich obiektów – podkreśliła  Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów.
Słowa kluczowe: Intermarche, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.