Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Na trasie S5 Poznań – Leszno pojawią się MOP-y

e-petrol.pl
2020-07-30 / 09:48
Na trasie S5 Poznań – Leszno pojawią się MOP-y

Na drodze ekspresowej S5 powstaną kolejne MOP-y. Przetargi dotyczą wykonania trzech Miejsc Obsługi Podróżnych na odcinku Poznań – Leszno. Chodzi o punkty Kokorzyn, Sierakowo oraz Wilkowice. Termin składania ofert został wyznaczony na 23 października do godz. 13.00.

Zarówno MOP Kokorzyn oraz Sierakowo jest kategorii II, co oznacza, że wyposażony obejmuje w obiekty wypoczynkowo-usługowe oraz w stację paliw, stanowiska obsługi pojazdów, obiekty gastronomiczno-handlowe, punkty informacji turystycznej.

Kolejny już przetarg dotyczy trzeciej lokalizacji - MOP Wilkowice w ciągu S5 na trasie Poznań –Wrocław pomiędzy Radomickiem a Lesznem. Jest to MOP III kategorii obejmujący miejsca parkingowe, wypoczynkowe, sanitarne oraz w stację paliw, stanowiska obsługi pojazdów i obiekty gastronomiczno-handlowe. Już kilkakrotnie GDDKiA ogłaszała postępowanie przetargowe, jednak chętnych nie było.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.