Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Szybsza obsługa klientów na stacjach PKN Orlen

e-petrol.pl/foto PKN Orlen
2020-07-27 / 09:40
Szybsza obsługa klientów na stacjach PKN Orlen

PKN Orlen podał w komunikacie, że wdraża nowoczesne rozwiązania i podwyższa standardy obsługi na stacjach paliw. To odpowiedź na potrzeby klientów korzystających z sieci Orlen.

Operator wdrożył pakiet usług znacząco przyspieszających i ułatwiających tankowanie oraz płatność za paliwo. Klienci mogą też skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej stop.cafe. Na 141 stacjach paliw Orlen w całej Polsce o sprawne tankowanie dbają mobilni kasjerzy. To pracownicy stacji, wyposażeni w tablet z mobilną aplikacją kasową, drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy POS, które umożliwiają przyjęcie płatności za paliwo bezpośrednio na podjeździe, po zatankowaniu. 

U Mobilnego Kasjera można kupić dowolny produkt z całej oferty stacji, a za wszystko zapłacić w dogodnej dla siebie formie bezpośrednio przy dystrybutorze. Na wybranych stacjach Orlen, znajdujących się na trasach popularnych wakacyjnych kierunków, obsługa prowadzona jest przez dwóch Mobilnych Kasjerów. Jeden z nich usprawnia tankowanie wyłącznie przy dystrybutorach oznaczonych jako "szybki pas". Umożliwiają one zapłatę tylko za paliwo, a tym samym szybkie zwolnienie dystrybutora kolejnemu kierowcy. Usługa mobilnego kasjera już wkrótce dostępna będzie na blisko 400 stacjach koncernu.

Dodatkowo sprawne tankowanie na stacjach Orlen odbywa się także dzięki kolejkowaniu nalewu. Kierowcy, którzy zatankują samochód, a za paliwo zamierzają zapłacić w kasie lub aplikacją Orlen Pay, mogą od razu przeparkować auto na wolne miejsce parkingowe, zwalniając dystrybutor innemu klientowi.  Kolejnym udogodnieniem jest możliwość obustronnego tankowania. Na 844 stacjach koncernu węże przy dystrybutorach zostały dostosowane do tankowania w przypadku, gdy wlew znajduje się po drugiej stronie samochodu. To sprawia, że kierowca nie musi czekać w kolejce do dystrybutora, podczas gdy inne stanowiska są wolne.  

PKN Orlen stworzył także mobilne kasy przy drzwiach wejściowych do budynków stacji. To tzw. kasy ekspresowe do obsługi klientów zaopatrujących się w paliwo i robiących tylko drobne zakupy w sklepie.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.