Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Brutalny napad na stację paliw w Nowym Miasteczku

e-petrol.pl
2020-06-25 / 09:00
Brutalny napad na stację paliw w Nowym Miasteczku

Do 12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który rzucił się z kamieniem na sprzedawcę stacji paliw w Nowym Miasteczku w woj. lubuskim. Ranny sprzedawca z poważnymi urazami głowy trafił do szpitala.

Do brutalnego napadu doszło w niedzielę rano. Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju i natychmiast pojechali na miejsce. Tam znaleźli mężczyznę leżącego we krwi. Miał ranę głowy.

Z wyjaśnień pracownika stacji wynika, że po godz. 7:00 do środka wszedł mężczyzna z zakrytą twarzą, ubrany w czerwoną kamizelkę i niebieską bluzę. Poprosił o napój, a gdy sprzedawca się odwrócił, poczuł silny cios w głowę. Stracił przytomność i upadł na podłogę. Napastnik otworzył szufladę i zabrał z niej kilkanaście monet, po czym wybiegł i uciekł z budynku. Policja wytypowała i zatrzymała sprawcę, którym okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu nowosolskiego. Teraz za rozbój grozi mu do 12 lat więzienia.

Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli opublikowała nagranie z kamery, która zarejestrowała zdarzenie.
Słowa kluczowe: napad na stację

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.