Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Lotos Oil ma nowego prezesa

e-petrol.pl
2020-06-05 / 09:53
Lotos Oil ma nowego prezesa

Adam Wojciech Sekściński został wybrany na 5-letnią kadencję prezesa Lotos Oil i zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Nowickiego.

Adam Wojciech Sekściński ma 38 lat. Ukończył studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na kierunkach Technologia Żywności i Żywienie Człowieka, a także Towaroznawstwo. W Wyższej Szkole Managerskiej w Warszawie zdobył też dyplom MBA. Wcześniej pełnił m.in. funkcję prezesa KRUS-u i dyrektora w PKN Orlen. W latach 2010-2014 był też wicestarostą kolneńskim. 

W notatce biograficznej przypomniano, że od 2019 r. Sekściński pracował na stanowisku Dyrektora w Orlen Paliwa Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za politykę handlową w branży rolniczej oraz prowadzenie postępowań przetargowych. Wspólnie z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa doprowadził do sfinalizowania projektu „Razem napędzamy polskie rolnictwo”, a w 2020 roku pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej Orlen Południe S.A.

Lotos Oil to spółka z grupy Lotos, która zajmuje się produkcją i dystrybucją olejów i kosmetyków samochodowych, a także smarów przemysłowych.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.