Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Zarząd PKN Orlen powołany na nową trzyletnią kadencję

e-petrol.pl
2020-05-22 / 09:17
Zarząd PKN Orlen powołany na nową trzyletnią kadencję

Rada nadzorcza PKN Orlen na posiedzeniu 21 maja br. powołała zarząd spółki w niezmienionym składzie na nową trzyletnią kadencję. Wcześniej, 22 kwietnia br. Minister Aktywów Państwowych w imieniu Skarbu Państwa powołał do zarządu spółki Daniela Obajtka, któremu następnie rada nadzorcza PKN Orlen powierzyła funkcję prezesa zarządu.

Jak podała spółka w komunikacie prasowym, nowa kadencja rozpocznie się w dniu następnym po dniu wygaśnięcia obecnie trwającej wspólnej kadencji zarządu spółki, czyli po dniu odbycia się Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe za 2019 r., które zaplanowano na 5 czerwca br.

Począwszy od 6 czerwca br. zarząd będzie pracował w 8-osobowym, niezmienionym składzie: Daniel Obajtek - prezes zarządu oraz członkowie zarządu: Patrycja Klarecka, Józef Węgrecki, Jan Szewczak, Zbigniew Leszczyński, Michał Róg,  Armen Konrad Artwich i Adam Burak.
Słowa kluczowe: PKN Orlen, powołanie zarządu

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.