Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Lotos otwiera nową stację benzynową

e-petrol.pl
2020-03-24 / 09:31
Lotos otwiera nową stację benzynową

Pomimo trudnych okoliczności rynkowych spółka Lotos Paliwa otworzyła 506 stację paliw w swojej sieci. Nowa stacja znajduje się w Łapach, w woj. podlaskim, na przecięciu dróg wojewódzkich DW 681 oraz DW 682.

Stacja w Łapach usytuowana jest przy drodze wojewódzkiej nr 682, w bardzo dobrej lokalizacji z możliwością wjazdu z obu kierunków ruchu. Uzupełnieniem oferty dla klientów stacji są dwie myjnie: automatyczna i ręczna oraz możliwość wykonania przeglądu rejestracyjnego w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Na stacji znajduje się również parking dla samochodów osobowych na ok. 20 miejsc.

Stacja jest obiektem franczyzowym i przeszła dużą metamorfozę ze stacji lokalnej do najnowszego standardu Lotos. W ramach usług świadczonych na stacji klienci będą mogli oprócz robienia zakupów w sklepie, skorzystać z pełnej oferty Cafe Punkt.

Łącznie w województwie podlaskim funkcjonują 23 stacje Lotosu: 14 w formacie premium i 9 w formacie Optima. W sumie w sieci Lotos działa 506 stacji, w tym 312 własnych i 194 franczyzowych. 

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.