Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Lotos przekaże 5 mln zł na wsparcie szpitali w walce z koronawirusem

e-petrol.pl
2020-03-16 / 09:26
Lotos przekaże 5 mln zł na wsparcie szpitali w walce z koronawirusem

Grupa Lotos, za pośrednictwem Fundacji Lotos, zadeklarowała przekazanie 5 milionów złotych na walkę z koronawirusem – podała spółka w oświadczeniu opublikowanym na swojej stronie internetowej. Pomoc ma polegać m.in. na zakupie sprzętu szpitalnego.

Fundacja Lotos przekaże 5 milionów złotych na zakup sprzętu szpitalnego. Wsparcie realizowane będzie we współpracy z Ministerstwem Aktywów Państwowych kierowanym przez wicepremiera Jacka Sasina.

Poza pomocą rzeczową, w Lotosie wprowadzone zostały procedury dotyczące zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zarząd Grupy Lotos podjął decyzję o reorganizacji czasu pracy. W komunikacie czytamt, że ruch osobowy został ograniczony, ale ciągłość pracy jest zachowana. Koncern optymalizuje pracę rafinerii. Ponadto, na stacjach paliw sieci Lotos wdrożono zasadę bezpiecznej obsługi klienta. Oferowane produkty gastronomiczne sprzedawane są wyłącznie na wynos.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.