Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Specjalne procedury w PERN w związku z koronawirusem

e-petrol.pl
2020-03-13 / 09:30
Specjalne procedury w PERN w związku z koronawirusem

Strategiczna spółka zajmująca się tłoczeniem i magazynowaniem ropy naftowej w Polsce - PERN, w związku zagrożeniem koronawirusem wprowadziła ograniczenie wjazdów na teren obiektów chronionych, delegacji i ograniczenia bezpośrednich spotkań służbowych. Działania te są podyktowane tym, że spółka musi zapewnić ciągłość dostaw do rafinerii i stacji paliw

Firma, która należy do infrastruktury krytycznej jest zobowiązana do przestrzegania środków ostrożności w celu kontynuowania ciągłości działania i tym samym zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego kraju.

PERN podał w komunikacie, że w spółce powstał specjalny zespół kryzysowy, monitorujący sytuację i podejmujący na bieżąco działania. Jednocześnie PERN zapewnił, że na bieżąco realizuje swoje zadania związane z zaopatrzeniem w ropę rafinerii i stacji benzynowych w paliwa.

PERN zaznaczył, iż zapewnia kierowcom cystern drogowych samoobsługowy odbiór produktów ropopochodnych z wykorzystaniem kiosków multimedialnych, co w praktyce oznacza obsługę bezkontaktową.
Słowa kluczowe: PERN

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.