Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Do sieci Moya włączono kolejne stacje

e-petrol.pl
2020-03-09 / 14:46
Do sieci Moya włączono kolejne stacje

Sieć stacji paliw Moya kontynuuje swój rozwój. W Rozprzy k. Piotrkowa Trybunalskiego został otwarty kolejny obiekt pod tą marką, który znajduje się przy drodze krajowej nr 91. Jest to stacja z pełnym asortymentem paliw, sklepem, bistro i udogodnieniami dla kierowców. Natomiast w Tarnowie powstał samoobsługowy obiekt skierowany do flot.

Stacja w Rozprzy oferuje benzynę 95, 98, olej napędowy oraz LPG. Ponadto kierowcy mogą skorzystać z odkurzacza, kompresora oraz myjni. Na stacji działa koncept Caffe Moya, serwujący ciepłe napoje, przekąski i szybkie dania.

W Tarnowie przy węźle autostradowym przy ul. Nowodąbrowskiej 288  (nieopodal połączenia A4 z drogą krajową nr 73), powstał samoobsługowy obiekt skierowany do flot.
Automatyczny, samoobsługowy obiekt w Tarnowie mieści się przy ul. Nowodąbrowskiej 288 (DK 73), przeznaczony jest on do obsługi ruchu tranzytowego – flot oraz mikroflot. Wlewy oleju napędowego zostały dostosowane zarówno do aut ciężarowych, jak i osobowych. Kierowcy mogą uzupełnić także płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Rozliczenia na stacji automatycznej realizowane są wyłącznie bezgotówkowo – za pomocą kart flotowych.

Słowa kluczowe: Moya, nowa stacja

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.