Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software

Naftoserwis badał stan rurociągów na Tajwanie

e-petrol.pl
2020-02-27 / 09:53
Naftoserwis badał stan rurociągów na Tajwanie

Spółka Naftoserwis z Grupy PERN oraz amerykańska firma Q-Inline zakończyły badania stanu rurociągów paliwowych na Tajwanie. PERN podał, że to pierwsze takie prace polskiej firmy z wykorzystaniem tłoków inteligentnych obejmujące magistrale należące do CPC Corporation Taiwan.

PERN przypomniał, że Naftoserwis to podmiot zapewniający diagnostykę rurociągów tłokami inteligentnymi wykorzystując technologię ultradźwięków.  W ten sposób operator otrzymuje szczegółowe informacje o uszkodzeniach materiałowych czy zjawiskach korozyjnych zachodzących wewnątrz rurociągu.

Jak podał PERN, w ostatnim czasie Naftoserwis wykonał podobne inspekcje, czyli badania stanu rurociągów dla PKN Orlen oraz Grupy Lotos, a także dla klientów na terenie Belgii, Niemiec i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Spółka wykonywała też podobne prace dla PERN.  

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.