Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Sieć Moya ma nową hybrydową stację paliw

e-petrol.pl/fot. Anwim
2020-02-03 / 14:23
Sieć Moya ma nową hybrydową stację paliw

Sieć stacji paliw Moya poinformowała o otwarciu nowego obiektu w Olsztynie, który mieści się przy ul. Towarowej 20D, w pobliżu węzła komunikacyjnego obwodnicy miasta S16. Jest to stacja hybrydowa.

Na całodobowej stacji hybrydowej kierowcy mogą skorzystać zarówno z automatu do tankowania (kierowcy aut ciężarowych), jak i z tradycyjnej metody uzupełnienia paliwa z płatnością przy kasie. Sieć podkreśliła, że jest to już druga w Olsztynie stacja sieci Moya o standardzie premium.

Kierowcy na stacji mają do dyspozycji każdy rodzaj paliwa: benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, wzbogacony ON Moya Power i LPG. Obiekt został dostosowany do obsługi samochodów ciężarowych – wyposażony jest w szybki wlew diesla, a płyn AdBlue dostępny jest z dystrybutora oraz w pojemnikach.

Jak poinformowała agencja ISB News, Anwim zakłada, że sieć stacji paliw Moya urośnie o minimum 50 stacji netto w 2020 roku. Obecnie Sieć Moya liczy obecnie 243 obiekty, wliczając także stacje automatyczne i tzw. mikroautomaty flotowe.    

Słowa kluczowe: Moya, Olsztyn, stacja hybrydowa

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu