Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

Lotos dostarczy paliwo dla promów

e-petrol.pl
2020-01-13 / 09:54
Lotos dostarczy paliwo dla promów

Spółka Lotos Asfalt zawarła roczny kontrakt z Polską Żeglugą Bałtycką na dostawy niskosiarkowych paliw za ponad 100 mln zł, które będą napędzać promy pływające pod logo Polferries - podała w piątkowym komunikacie Grupa Lotos.


Cytowany w komunikacie prezes Lotos Asfalt Cezary Godziuk powiedział, że podpisany kontrakt dotyczy dostaw morskich paliw żeglugowych o wartości ponad 100 milionów zł. To kolejny krok w ekspansji Lotos Asfalt na rynku morskich paliw żeglugowych.
Lotos oferuje wysokiej jakości paliwa, zawierające jedynie 0,1 proc. siarki, spełniające bardzo rygorystyczne wymagania ekologiczne na Bałtyku i jest gotów na wyzwania wynikające z zaleceń ograniczenia emisji siarki do atmosfery w ramach regulacji IMO 2020.
Przepisy Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO) ograniczają zawartość siarki w paliwach napędzających statki z 3,5 proc. do 0,5 proc.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu