Jesteś tutaj: Strona Główna » Wiadomości » Z kraju
Live Chat Software


Newsletter
Bezpłatne "Wiadomości e-petrol.pl" na Twoją skrzynkę e-mail
Administratorem Danych Osobowych jest...

W sieci Lotos jest już pięćset stacji

e-petrol.pl
2019-12-19 / 09:55
W sieci Lotos jest już pięćset stacji

Grupa Lotos poinformowała, że otworzyła pięćsetną stację paliw – jest to obiekt najwyższej kategorii MOP Pawliki.

Stacja usytuowana jest w województwie warmińsko-mazurskim, w połowie drogi pomiędzy Gdańskiem i Warszawą przy drodze krajowej nr 7. To jednocześnie 21. Miejsce Obsługi Podróżnych funkcjonujące pod marką Lotos.

Zgodnie z obowiązującym w Polsce rozróżnieniem MOP Pawliki należy do kategorii II. Oprócz parkingu oraz toalet kierowcy mogą tu zatankować paliwo i skorzystać z obiektów gastronomicznych. Na stacji dostępne są paliwa Pb95, Pb98 Dynamic, ON, ON Dynamic, ON TIR i AD Blue.

Do dyspozycji podróżnych jest duży parking na 74 miejsca, w tym 6 miejsc dla osób niepełnosprawnych i 6 miejsc dla osób podróżujących z dziećmi, 34 miejsca dla aut ciężarowych oraz 3 miejsca dla autokarów. W cieplejsze dni korzystać można z letniego ogródka i wiat piknikowych.

Na stacji działa też Cafe Punkt oferujący pełną ofertę gastronomiczną. Na stacji otwarty został także koncept Subway. Do dyspozycji najmłodszych pasażerów czeka plac zabaw oraz kącik do zabawy wyposażony w gry komputerowe. Rodziny z małymi dziećmi mogą korzystać ze specjalnego pokoju wyposażonego m.in. w kuchenkę mikrofalową.

Grupa Lotos podkreśliła w komunikacie, że na MOP Pawliki doskonale widać nowy trend LOTOSU w projektowaniu stacji paliw. Jego ideą jest stworzenie nowoczesnego miejsca do wszechstronnej obsługi podróżnych, nie tylko kierowców.

Niektóre obrazy czy zdjęcia znajdujące się na tej stronie są własnością 123RF Limited, ich współpracowników lub licencjonowanych partnerów i zostały udostępnione za ich zgodą.
Te obrazy czy zdjęcia nie mogą być kopiowane lub pobierane bez zgody 123RF Limited.

Dokument bez tytułu